Uspešni nastopi najmlajših na Otočcu, Naj polfinalist OP 14B

Konec tedna je na Otočcu potekal turnir Tenis Slovenije v kategoriji 8-11 let. Kot že na prejšnjih turnirjih so se tudi tokrat izkazali naši najmlajši igralci in igralke.

V kategoriji mini tenis deklice je zmagala Mila MARINČIČ MOŽE, druga je bila Ajda LOVŠIN, na četrto mesto se je uvrstila Isabella SATLER.

Pri dečkih je turnir v mini tenisu osvojil Izak SLEVEC.

V kategoriji midi tenis se je Nikolaj VUKOVIČ uvrstil v polfinale. V zaključni A turnir sta se uvrstila  še Izak SLEVEC in Benjamin SATLER.

Pri deklicah je turnir v midi tenisu osvojila Ajda LOVŠIN, ki je v finalu premagala Milo MARINČIČ MOŽE.

Na turnirju dečkov do 10 let se je v polfinale uvrstil Benjamin SATLER, Metod MOŽE se je uvrstil v finale tolažilnega turnirja.

Na turnirju deklic do 11 let se je polfinale uvrstila Zala LOVŠIN.

Odlično je na OP 14B v Kopru nastopil Naj PFEIFER. Z dvema gladkima zmagama se je uvrstil v polfinale.