Aleksej Mulej osvojil OP do 12 let v Ljubljani, Sara Kovačević v drugi krog OP 16 v Medvodah

Aleksej Mulej je zmagovalec odprtega prvenstva do 12 let, ki je konec tedna potekalo v Ljubljani. V finalu je s 46 62 64 premagal aktualnega državnega prvaka Marka Pavčiča. V finalu smo spremljali zelo kakovostno in izenačeno srečanje v katerem sta oba igralca prikazala odličen tenis, Aleksej pa svoj, že zdaj razkošen, repertoar teniških udarcev.  S  zmago se je utrdil na prvem mestu slovenske teniške lestvice v kategoriji do 12 let.

Na prvem turnirju  v starostni kategoriji do 16 let je v Medvodah konec tedna nastopila Sara Kovačević. Po zmagi v prvem krogu je v drugem morala premoč priznati dve leti starejši Emi Mastnak, ki je bila boljša s 60 76(6). Tudi Sara je prikazala zelo dober tenis, še posebej v drugem nizu, ki ga je izgubila v napeti končnici podaljšane igre.